Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

За рахунок погашення податкового боргу до бюджету Кіровоградської області надійшло 10,3 млн гривень

24.03.2020 -

Як повідомили у відділі по роботі з податковим боргом ГУ ДПС у Кіровоградській області, надходження за рахунок вжитих заходів із погашення податкового боргу до зведеного бюджету за січень-лютий 2020 року склали 10,3 млн.грн., у тому числі до державного – 6,7 млн.грн. та до місцевого – 3,6 млн.гривень. Такі надходження забезпечено за рахунок плідної співпраці з платниками податків, а також вжитих органами державної податкової служби заходів стягнення, таких як стягнення готівкових та безготівкових коштів боржників – 3,6 млн. грн., а також реалізації майна 0,3 млн. гривень.

Загальна сума податкового боргу станом на 1 березня 2020 року до бюджетів усіх рівнів по Кіровоградській області склала 1575,7 млн грн., з них до державного бюджету – 1289,3 млн гривень. При цьому борг підприємств, щодо яких порушено провадження у справі про банкрутство, становить 206,3 млн грн, або 13,1 відс. від загальної суми заборгованості.

З початку року податковим органом області забезпечено скорочення податкового боргу в розмірі 8,6 млн. гривень.

З метою оперативного та повного погашення заборгованості суб’єктів господарювання з податків і зборів, фахівцями обласного управління податкової служби вживаються усі передбачені чинним законодавством заходи. Зокрема, за січень-лютий 2020 року податковими органами області описано в податкову заставу майно боржників на суму 1,3 млн гривень.

Крім того, протягом січня-лютого 2020 року зусиллями фахівців Головного управління ДПС у Кіровоградській області скорочено борг зі сплати єдиного соціального внеску на 8,5 млн гривень. Загалом же станом на 01.03.2020 року борг з єдиного внеску вцілому по області склав 233,2 млн гривень.