Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Сергій Верланов: За 2019 рік очікуємо виконання плану надходжень до бюджету

, опубліковано 19 грудня 2019 о 13:09

Голова ДПС Сергій Верланов запевнив, що всі завдання із надходження платежів до бюджетів у 2019 році Державною податковою службою будуть безумовно виконані.

«Незважаючи на фактори, які стримують зростання надходжень податків, а це, зокрема, низька інфляція, зростання курсу національної валюти, зниження обсягу оподатковуваних операцій з ПДВ, податковій службі вдається забезпечувати виконання планових показників з надходжень до бюджету. Більше того деякі річні показники вже перевиконуються», - наголосив Сергій Верланов.

Так, ще станом на 1 грудня виконані річні показники з надходжень до місцевих бюджетів. Тобто всі кошти, які будуть сплачені у грудні, вже є додатковими понадплановими надходженнями. За 11 місяців до місцевих бюджетів забезпечено надходження 242,3 млрд грн. Це на  38,5 млрд грн, або на 18,9 відс. перевищує показник минулого року.

Загалом по платежах, що контролюються ДПС, протягом січня – листопада 2019 року до зведеного бюджету забезпечено надходження (сальдо) у сумі 662,0 млрд грн. Це на 92,4 млрд грн, або на 16,2 відс. більше, ніж у січні – листопаді 2018 року.

За словами очільника ДПС, динаміка зростання надходжень платежів до бюджету зберігатиметься й надалі.