Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Наказ ДПС України від 27.10.2023 № 885 "Про внесення змін до наказу ДПС від 04.09.2020 № 470"

опубліковано 01 листопада 2023 о 15:49

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

НАКАЗ

від 27 жовтня 2023 року                     Київ                                                    № 885

 

Про внесення змін до наказу ДПС від 04.09.2020 № 470 

Відповідно до підпункту 5 пункту 5 Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227 (зі змінами), на виконання пункту 2 доручення в. о. Голови ДПС від 07.08.2023 № 147-д(02) та з метою приведення у відповідність до вимог чинного законодавства

НАКАЗУЮ: 

1. Внести до наказу ДПС від 04.09.2020 № 470 «Про затвердження Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів Державної податкової служби України при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків» (зі змінами) (далі – наказ 470) такі зміни:

у підпункті 2.1.6 підрозділу 2.1 розділу ІІ Методичних рекомендацій щодо порядку взаємодії між підрозділами органів Державної податкової служби України при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків, затверджених наказом № 470 (далі – Методичні рекомендації):

в абзаці першому слова та цифру «протягом 2 робочих днів від дня отримання інформації стосовно платників податків,» виключити;

абзац восьмий викласти в такій редакції:

«Водночас з метою того, щоб вимоги щодо сплати платежів, контроль за справлянням яких здійснюють органи ДПС, були сформовані й отримані особою, відповідальною за погашення грошових зобов’язань або податкового боргу платника податків, не пізніше строку, визначеного для заявлення кредиторами своїх вимог, територіальним органом ДПС вживаються заходи, спрямовані на забезпечення організації та проведення документальних позапланових перевірок таких платників податків. За результатами проведення перевірки підрозділ, що здійснював (очолював) таку перевірку, забезпечує внесення до ІТС «Податковий блок» (підсистема «Податковий аудит»/«Інформація»/«Припинення ПП») інформації про її результати в порядку, встановленому п. 2.5 цих Методичних рекомендацій.».

2. Керівникам структурних підрозділів ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, міжрегіональних управлінь ДПС по роботі з великими платниками податків забезпечити використання Методичних рекомендацій при організації, проведенні та реалізації матеріалів перевірок платників податків з урахуванням змін, внесених цим наказом.

3. Контроль за виконанням наказу залишаю за собою. 

 

В. о. Голови                                                                              Тетяна КІРІЄНКО