Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків Одещини сплатили 746 млн грн на підтримку української армії за січень – травень 2024 року

, опубліковано 20 червня 2024 о 14:31

«За січень – травень поточного року з доходів платників податків Одеської області до державного бюджету сплачено 746,8 млн грн військового збору. Це на 5,6 відс., або на 39,9 млн гривень більше, ніж за аналогічний період 2023 року», – повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС в Одеській області Микола Бородюк. 

Зазначимо, що платниками військового збору є фізичні особи – резиденти, які отримують доходи як в Україні, так і іноземні доходи, фізичні особи – нерезиденти, які отримують доходи в Україні, а також податкові агенти. 

Ставка збору становить 1,5 відсотка від суми доходів, що підлягають оподаткуванню. Це, зокрема, заробітна плата, суми винагород та інших виплат, нарахованих відповідно до умов цивільно-правового договору, а також пасивні доходи, у тому числі роялті, дивіденди, страхові виплати, іноземні доходи тощо.

Головне управління ДПС в Одеській області дякує платникам податків за сумлінне виконання податкових зобов’язань, підтримку Збройних Сил України та забезпечення обороноздатності країни.  

Разом переможемо!