Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Платники податків Рівненщини з початку року спрямували на соціальні гарантії понад 2,8 млрд гривень

, опубліковано 10 квітня 2024 о 11:54

Упродовж січня – березня 2024 року суб’єкти господарювання Рівненщини сплатили 2 млрд 866 млн грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. Як повідомив в. о. начальника Головного управління ДПС у Рівненській області Андрій Троцко, такі надходження єдиного внеску на 275 млн грн перевищили надходження січня – березня минулого року.

Зокрема, лише у березні цього року надійшло понад 1 млрд грн єдиного соціального внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування. 

Нагадаємо, що єдиний внесок є джерелом наповнення фондів соціального страхування, з яких здійснюються виплати пенсій, забезпечуються соціальні гарантії на випадок безробіття, нещасних випадків на виробництві чи професійних захворювань. Цей платіж, як відомо, сплачується з легальних доходів громадян. Тож позитивна динаміка надходжень єдиного внеску напряму залежить від зростання фонду оплати праці та легалізації доходів найманих працівників.

Звертаємо увагу, що у зв’язку із збільшенням розміру мінімальної зарплати з 01.04.2024 розмір мінімального єдиного внеску становить 1760 грн за місяць (22 % від мінімальної зарплати 8000 грн).