Вебпортал працює в тестовому режимі. Зауваження та пропозиції надсилайте на web_admin@tax.gov.ua
diya Єдиний державний
вебпортал електронних послуг
Ключові слова

Надходження від платників податків Кіровоградщини у січні-березні 2024 року склали майже 4 мільярда гривень

, опубліковано 02 квітня 2024 о 14:42

Як зазначила в. о. начальника Головного управління ДПС у Кіровоградській області Юлія Мороз, у січні – березні 2024 року платники податків Кіровоградської області забезпечили надходження до зведеного бюджету (без урахування єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування) в сумі 3 млрд  851,6 млн грн податкових платежів. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 296,6 млн грн, або 8,3 відсотка. 

До загального фонду державного бюджету впродовж січня – березня 2024 року спрямовано 1 млрд 523,8 млн гривень. Таким чином вдалося перевищити надходження січня – березня 2023 року на 150,8 млн грн, або 11 відсотків. 

До місцевих бюджетів у січні – березні 2024 року забезпечені надходження у сумі 1 млрд 997,2 млн гривень. Додатково надійшло 294,7 млн гривень. Прогнозні показники виконано на 117,3 відсотка.

За січень – березень 2024 року єдиного внеску на загальнообов’язкове державне соціальне страхування зібрано 1 млрд 790,9 млн гривень. Порівняно з аналогічним періодом минулого року надходження зросли на 134,4 млн грн, або 8,1 відсотка.