Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Наказ ДПС України від 02.09.2019 №52 "Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби" (із змінами)

23.06.2020

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

Н А К А З

02.09.2019                                                                   № 52

із змінами, внесеними наказом ДПС

від 19.06.2020  № 290

 

 Про затвердження Правил етичної поведінки в органах Державної податкової служби

 

Відповідно до законів України «Про запобігання корупції», «Про державну службу», Положення про Державну податкову службу України, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 06 березня 2019 року № 227, з метою встановлення та забезпечення дотримання загальних вимог до етичної поведінки посадових осіб та інших працівників ДПС, Інформаційно-довідкового департаменту ДПС, головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДПС, державних підприємств, що належать до сфери управління ДПС, формування корпоративної культури 

НАКАЗУЮ: 

1. Затвердити Правила етичної поведінки в органах Державної податкової служби (далі – Правила), що додаються.

2. Керівникам структурних підрозділів ДПС забезпечити:

2.1. ознайомлення підлеглих працівників з Правилами шляхом підписання повідомлень про ознайомлення та їх передачу надалі до Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу.

Термін – два тижні;

2.2. ознайомлення осіб, які вперше призначаються на посади ДПС (приймаються на службу до ДПС), а також осіб, які призначаються на посади ДПС (приймаються на службу до ДПС) в порядку переведення з інших державних органів, з Правилами шляхом підписання повідомлень про ознайомлення та їх передачу надалі до Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу.

Термін – тиждень з дня призначення (прийняття на службу) особи;

2.3. вивчення та неухильне дотримання Правил підлеглими працівниками.

3. Департаменту кадрового забезпечення та розвитку персоналу (Шляхова Ольга) забезпечити:

3.1. долучення до особових справ працівників повідомлень про ознайомлення з Правилами, отриманих відповідно до підпунктів 2.1 та 2.2 пункту 2 цього наказу;

3.2. включення до плану проведення занять (на відповідний період) працівників ДПС у системі професійного навчання без відриву від роботи окремої теми з вивчення Правил із залученням спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки ДПС.

4. Департаменту з питань запобігання та виявлення корупції (Третяк Віталій) визначити спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки, на яких покласти обов’язки здійснення контролю за дотриманням Правил, надання працівникам роз’яснень і консультацій з питань їх застосування, а також пов’язаних з ними нормативно-правових актів, проведення занять щодо їх вивчення, та поінформувати структурні підрозділи ДПС.

Термін – місяць.

5. Керівникам головних управлінь ДПС в областях, м. Києві, Офісу великих платників податків ДПС, Інформаційно-довідкового департаменту ДПС у місячний строк з дня забезпечення здійснення повноважень та виконання функцій забезпечити:

5.1. ознайомлення працівників з Правилами шляхом підписання повідомлень про ознайомлення;

5.2. долучення до особових справ працівників повідомлень про ознайомлення з Правилами;

5.3. визначення спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки, на яких покласти обов’язки здійснення контролю за дотриманням Правил, надання працівникам роз’яснень і консультацій з питань їх застосування, а також пов’язаних з ними нормативно-правових актів, проведення занять щодо їх вивчення;

5.4. включення до плану проведення занять (на відповідні періоди) у системі професійного навчання без відриву від роботи окремої теми з вивчення Правил із залученням спеціально уповноважених осіб з питань етичної поведінки ДПС.

6. Департаменту забезпечення роботи Служби (Венцковський Дмитро) забезпечити розміщення цього наказу на офіційному вебпорталі ДПС. 

Контроль за виконанням наказу залишаю за собою.

 

Голова                                                                                            Сергій ВЕРЛАНОВ

 

До списку