Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Звіт про періодичне відстеження результативності постанови Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 року № 595 „Про доповнення пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 р. № 1689”

05.04.2017

1. Вид та назва регуляторного акта

Постанова Кабінету Міністрів України від 27 квітня 2006 року № 595 „Про доповнення пункту 1 постанови Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 р. №1689” (далі – Постанова).

 

2. Виконавець заходів із відстеження

Державна фіскальна служба України.

 

3. Цілі прийняття акта

Постановою Кабінету Міністрів України від 16 грудня 2004 року № 1689 „Про забезпечення транспортування спирту етилового, коньячного і плодового у супроводженні представників органів державної податкової служби” передбачено здійснення опломбування цистерн зі спиртом відправником у присутності посадової особи органу державної податкової служби у разі перевезення залізничним транспортом, а внесені Постановою зміни запровадили опломбування спирту етилового, коньячного і плодового також і при перевезенні автомобільним транспортом.

Постановою передбачено запровадження здійснення системного контролю за транспортуванням спирту автомобільним транспортом по території України з моменту відвантаження його зі спиртового заводу до місця призначення.

 

4. Строк виконання заходів із відстеження

Березень 2017 року

 

5. Тип відстеження

Періодичне.

 

6. Методи одержання результатів відстеження

Для одержання результатів періодичного відстеження застосовувалися якісні показники.

 

7. Дані, на основі яких відстежувалася результативність, а також способи одержання даних

Відстеження результативності цього регуляторного акта здійснювалося шляхом аналізу якісних показників, а саме – як прийняття Постанови вплинуло на здійснення контролю за транспортуванням спирту. 

 

8. Кількісні та якісні значення показників результативності акта

Зазначеною Постановою передбачено здійснення додаткового контролю за транспортуванням спирту та наявністю пломб на ємностях зі спиртом, що унеможливлює доступ до спирту, а також встановлення єдиного порядку здійснення пломбування та транспортування спирту залізничним та автомобільним транспортом.

Основними показниками результативності Постанови є:

удосконалення контролю за транспортуванням спирту, запобігання виготовленню необлікованих фальсифікованих алкогольних напоїв і збільшення надходження податків до бюджету;

здійснення системного контролю за транспортуванням спирту по території України з моменту відвантаження його зі спиртового заводу до місця призначення;

сприяння посиленню контролю держави за транспортуванням та цільовим використанням спирту, що забезпечило збільшення надходжень податків до державного бюджету.

 

9. Оцінка результатів реалізації регуляторного акта та ступеня досягнення визначених цілей

Прийняття Постанови забезпечило здійснення додаткового контролю за транспортуванням спирту та наявністю пломб на ємностях зі спиртом, що унеможливлює доступ до спирту, а також встановлення єдиного порядку здійснення пломбування та перевезення спирту залізничним та автомобільним транспортом. 

 

В.о. Голови Державної

фіскальної служби України                                                                М.В. Продан  

 

До списку