Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Постанова КМ України від 18.02.02 №199 "Про затвердження вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування" (із змінами та доповненнями)

10.07.2018

КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

ПОСТАНОВА

від 18 лютого 2002 р. N 199

Київ

Про затвердження вимог щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування

Із змінами і доповненнями, внесеними
 постановою Кабінету Міністрів України
 від 9 січня 2013 року N 6

Відповідно до частини першої статті 13 Закону України "Про застосування реєстраторів розрахункових операцій у сфері торгівлі, громадського харчування та послуг" Кабінет Міністрів України ПОСТАНОВЛЯЄ:

1. Затвердити вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування (додаються).

2. Вимоги щодо реалізації фіскальних функцій реєстраторами розрахункових операцій для різних сфер застосування не поширюються на реєстратори розрахункових операцій, дозволені для застосування рішенням Державної комісії з питань впровадження електронних систем і засобів контролю та управління товарним і грошовим обігом до набрання чинності цими вимогами.

3. Ця постанова набирає чинності з 1 липня 2002 року.

 

Прем'єр-міністр України 

А. КІНАХ 

До списку