Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Завдання і функції

1. Забезпечення реалізації державної податкової політики в частині адміністрування податків і зборів, здійснення в межах своїх повноважень контролю за надходженням до бюджетів податків, зборів та інших платежів.

2. Забезпечення реалізації державної політики у сфері боротьби з правопорушеннями при застосуванні податкового та іншого законодавства, контроль за дотриманням якого покладено на ДПС, платниками податків у межах компетенції.

3. Забезпечення реалізації державної політики у сфері контролю за виробництвом та обігом спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів, пального.

4. Ліцензування діяльності суб’єктів господарювання з виробництва спирту, алкогольних напоїв, тютюнових виробів і пального, з оптової торгівлі спиртом, оптової та роздрібної торгівлі алкогольними напоями, тютюновими виробами і пальним та зберігання пального.

5. Організація та проведення фактичних перевірок платників податків (за необхідності із залученням працівників головних управлінь ДПС в областях та м. Києві, Офісу великих платників податків ДПС) з питань дотримання вимог Закону України «Про державне регулювання виробництва і обігу спирту етилового, коньячного і плодового, алкогольних напоїв, тютюнових виробів та пального».

6. Методологічне супроводження ліцензування та адміністрування податків і зборів.

7. Підготовка пропозицій щодо удосконалення законодавчих актів, актів Президента України, Кабінету Міністрів України та розробка проєктів законів України, актів Президента України та Кабінету Міністрів України, нормативно-правових актів центральних органів виконавчої влади, наказів Міністерства фінансів України (далі − Мінфін), з питань, що належать до сфери діяльності ДПС, а також подання Міністрові фінансів на погодження позицій щодо проєктів нормативно-правових актів, розробниками яких є інші центральні органи виконавчої влади щодо сплати до бюджету акцизного податку, ліцензування і контролю за виробництвом та обігом підакцизної продукції тощо.