Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Законодавство

Фізичним особам

Юридичним особам

Самозайнятим особам

Опитування

ВЕРЛАНОВ СЕРГІЙ ОЛЕКСІЙОВИЧ

Голова Державної податкової служби України ---

Сергій Верланов здобув вищу освіту у Львівському національному університеті імені Івана Франка: у 2003 році закінчив юридичний факультет за спеціальністю «Правознавство» та здобув кваліфікацію магістра права; у 2008 році отримав науковий ступінь кандидата юридичних наук зі спеціальності «Теорія та історія держави і права; історія політичних і правових учень».

Після завершення навчання працював юрисконсультом низки підприємств Львівської області. У листопаді 2008 року почав працювати на посаді юриста в одній із компаній Великої четвірки – «PwC», де пропрацював до червня 2015 року. З липня 2015 року до липня 2018 року обіймав посаду партнера у провідній юридичній фірмі України «Sayenko Kharenko».

У 2015 – 2017 роках Сергій Верланов був співголовою комітету з питань правової політики Американської Торгової Палати в Україні. У 2016-2018 роках входив до складу Громадської ради доброчесності та Вищої кваліфікаційної комісії суддів України (делегований Асоціацією правників України).

26 липня 2018 року Сергій Верланов призначений на посаду заступника Міністра фінансів України.

8 травня 2019 Кабінет Міністрів призначив Сергія Верланова Головою Державної податкової служби на п’ять років з дати початку фактичного виконання обов’язків. Сергій Верланов отримав цю посаду як переможець конкурсу на посаду голови ДПС, який був оголошений Урядом 20 березня 2019 року в рамках реформи Державної фіскальної служби. Конкурс проводила Комісія з питань вищого корпусу державної служби. 23 квітня 2019 року переможцем конкурсу Комісія визначила Сергія Верланова і рекомендувала його для призначення на посаду керівника ДПС.

З 31 липня 2019 року Сергій Верланов увійшов до Національної ради з питань антикорупційної політики.

21 серпня 2019 року Кабінет Міністрів України схвалив розпорядження, яким поклав повноваження й виконання функції адміністрування податків з ДФС на Державну податкову службу.

 

Приймальня:  (044) 247 - 33 01;

електронна пошта: o.lopushanskaya@sfs.gov.ua

 

 

До списку