Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства

Збір за першу реєстрацію транспортного засобу

Збір за користування радіочастотним ресурсом України

Збір за спеціальне використання води

Збір за спеціальне використання лісових ресурсів

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на електричну та теплову енергію, крім електроенергії, виробленої кваліфікованими когенераційними установками

Збір у вигляді цільової надбавки до діючого тарифу на природний газ для споживачів усіх форм власності

Плата за використання інших природних ресурсів

Опитування

Лист ДПС України від 12.01.2012 р. N 909/7/15-5117 "Про спрощену систему оподаткування"

15.02.2012

 

ДЕРЖАВНА ПОДАТКОВА СЛУЖБА УКРАЇНИ

ЛИСТ

від 12.01.2012 р. N 909/7/15-5117

 Державним податковим адміністраціям в АР Крим,

областях, містах Києві та Севастополі

 

Про спрощену систему оподаткування

 

Державна податкова служба України у зв'язку із набуттям чинності з 1 січня 2012 року Закону України від 04.11.2011 N 4014-VI "Про внесення змін до Податкового кодексу України та деяких інших законодавчих актів України щодо спрощеної системи оподаткування, обліку та звітності" (далі - Закон 4014) інформує про наступне.

Законом 4014 до розділу XIV Податкового кодексу України включено главу 1 "Спрощена система оподаткування, обліку та звітності".

Підпунктом 291.5.1 пункту 291.5 статті 291 вищезазначеної глави визначено, що не можуть бути платниками єдиного податку суб'єкти господарювання (юридичні особи та фізичні особи - підприємці), які здійснюють, зокрема, виробництво, експорт, імпорт, продаж підакцизних товарів (крім роздрібного продажу паливно-мастильних матеріалів в ємностях до 20 літрів та діяльності фізичних осіб, пов'язаної з роздрібним продажем пива та столових вин).

Крім того, пунктом 297.1 статті 297 визначено перелік податків і зборів, з яких звільняються платники єдиного податку від обов'язку нарахування, сплати та подання податкової звітності. Зокрема, до даного переліку віднесено збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства…

Таким чином, фізичні особи, діяльність яких пов'язана із роздрібним продажем пива та столових вин, можуть бути платником єдиного податку та не сплачувати збір на розвиток виноградарства, садівництва і хмелярства.