Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

До уваги керівників та бухгалтерів!

03.04.2012

Державна податкова служба України повідомляє, що відповідно до положень Податкового кодексу з 1 січня 2012 року підлягають обов’язковій реєстрації у Єдиному реєстрі податкові накладні (далі – ЄРПН) з сумами ПДВ більше 10 тис. грн. та податкові накладні на поставки підакцизних або імпортованих товарів.
Зазначаємо, що відповідно до абзацу дев’ять п. 201.10 ст. 201 відсутність факту реєстрації платником податку - продавцем товарів/послуг податкових накладних в ЄРПН та порушення порядку заповнення податкової накладної не дає права покупцю на включення сум ПДВ до податкового кредиту та не звільняє продавця від обов'язку включення суми ПДВ, вказаної в податковій накладній, до суми податкових зобов'язань за відповідний звітний період.
У свою чергу наявність в ЄРПН контрагентів платника ПДВ – продавця, із заявленою до податкового кредиту сумою ПДВ, дозволяє усунути розбіжності для отримання автоматичного відшкодування ПДВ.
Інформацію щодо реєстрації податкових накладних у ЄРПН можна отримати на веб-сайті ДПС України в рубриці «Платникам податків про Єдиний реєстр податкових накладних» та у Інформаційно-довідковому департаменті за телефоном гарячої лінії 0-800-501-007.