Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Шановні платники податків!

02.04.2012 -

У рамках розширення електронного сервісу та з урахуванням звернень платників податків, які обрали електронний спосіб звітування, Державна податкова служба України повідомляє, що у програмному забезпеченні «Інформаційний портал» органів ДПС реалізовано можливість отримання відомостей із Єдиного реєстру податкових накладних не лише покупцями, а й продавцями.

Для цього необхідно заповнити «Запит щодо отримання відомостей з Єдиного реєстру податкових накладних» код J1300101 (з накладанням електронних цифрових підписів), форму якого розміщено на сайті ДПС України в розділі Платникам податків про електронну звітність та надіслати його на адресу zvit@sta.gov.ua

Довідково: кількість платників податків, які подають звітність через Інтернет на сьогодні становить понад 320 тис. та постійно зростає.

Одночасно нагадуємо, що реєстрація податкових накладних та/або розрахунків коригування до податкових накладних у ЄРПН здійснюється не пізніше двадцяти календарних днів, наступних за датою їх виписки.        

При цьому, у зв’язку із збільшенням кількості електронних документів, які надходять на приймальний шлюз, Державна податкова служба України пропонує завчасно надсилати податкову звітність та податкові накладні (за декілька днів до настання граничного терміну).