Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

З 1 лютого всі податкові накладні та розрахунки коригування до них мають реєструватися в Єдиному реєстрі

31.01.2015 -

З 1 лютого 2015 року в Єдиному реєстрі податкових накладних повинні реєструватися усі податкові накладні та розрахунки до податкових накладних (у тому числі – які не надаються покупцю, виписані за операціями з постачання товарів/послуг, які звільнені від оподаткування) незалежно від розміру податку на додану вартість в одній податковій накладній або розрахунку коригування. Така норма передбачена пунктом 11 підрозділу 2 розділу ХХ «Перехідні положення» Податкового кодексу України.

Зокрема, починаючи з 1 липня 2015 року усі податкові накладні підлягають обов’язковій реєстрації в Єдиному реєстрі податкових накладних з дотриманням вимог щодо наявності суми податку, обчисленої відповідно до пункту 2001.3  статті 2001 Податкового кодексу України.

Враховуючи такі законодавчі зміни, ДФС було розроблено проект постанови Кабінету Міністрів України «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних», який було оприлюднено 12 листопада 2014 року на веб-порталі відомства.

30 січня 2015 року Кабінетом Міністрів України затверджено постанову КМУ «Про внесення змін до Порядку ведення Єдиного реєстру податкових накладних» за номером 20.