Авторизація
Невірна адреса, або пароль
Email:
Пароль:

Якщо Ви бажаєте отримувати новини на email і т.д. - Зареєструйтеся

Опитування

Проект наказу ДФС «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік» (публічне обговорення)

31.08.2018

Запрошуємо до публічного громадського обговорення проекту Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік

 З метою забезпечення дотримання принципів прозорості і доступності,  вивчення та врахування громадської думки, відповідно до вимог рішення Національного агентства з питань запобігання корупції від 08.12.2017 № 1379 «Про затвердження Порядку підготовки, подання антикорупційних програм на погодження до Національного агентства з питань запобігання корупції та здійснення їх погодження», зареєстрованого у Міністерстві юстиції України 22.01.2018 за № 87/31539, та Порядку проведення консультацій з громадськістю з питань формування та реалізації державної політики, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 03 листопада 2010 року № 996  (зі змінами), заплановано провести публічне громадське обговорення проекту наказу «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік» шляхом проведення зустрічі (наради) з громадськістю членів Комісії з оцінки корупційних ризиків Державної фіскальної служби України.

Організатором заходу є Держава фіскальна служба України.

Для участі у заходах запрошуємо представників громадськості та експертів з питань запобігання корупції в органах доходів і зборів, представників закладів освіти та наукових установ, платників податків та представників бізнес спільноти.

Зустріч (нарада) з представниками громадськості відбудеться 27 вересня 2018 року о 10 год. за адресою: м. Київ, Львівська площа, 8. Заявки на реєстрацію учасників просимо надсилати до 10 вересня 2018 року на електронну адресу: v.zhylin@sfs.gov.ua.

З проектом наказу «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік» можна ознайомитись на офіційному веб-порталі ДФС за посиланням.

Письмові пропозиції та зауваження просимо надсилати до 16 вересня 2018 року на електронну адресу: v.zhylin@sfs.gov.ua або на поштову адресу: 04655, МПС, м. Київ – 53, Львівська площа, 8, Державна фіскальна служба України, Головне управління внутрішньої безпеки.

 Консультації з питання, що винесено на публічне громадське обговорення, можна отримати – м. Київ-53, Львівська площа, 8, Головне управління внутрішньої безпеки Державної фіскальної служби України,  тел. 590-27-04, відповідальна особа – працівник Головного управління внутрішньої безпеки, Жилін Віктор Володимирович.

У разі видання, наказ «Про затвердження Антикорупційної програми Державної фіскальної служби України на 2018 рік», не поширюватиметься на соціальні групи населення та заінтересовані сторони.

Можливі наслідки проведення в життя рішень для різних соціальних груп населення та заінтересованих осіб – відсутні.

Результати публічного громадського обговорення будуть оприлюднені на офіційному веб-порталі ДФС у тижневий строк після прийняття рішення за результатами обговорення.